SKI park Červená voda

SKI park Červená Voda je nejmodernější lyžařské středisko Orlických hor. Areál byl vybudován a uveden do provozu v prosinci 2010, od té doby jej navštívily statisíce lyžařů a dalších zákazníků.

Najdete v něm dvě nejdelší sjezdovky Orlických hor v délkách 2150 m a 2290 m. Pestrý profil, dostatečná šíře tratí a převýšení 399 metrů odpovídají nejnáročnějším požadavkům. Šířka a sklon tratí, rozsáhlý snowpark, lyžařská stezka pro nejmenší a samostatný svah lyžařské školy jsou vhodné pro rodinné lyžování. Chloubou ski parku je vyhřívaná čtyř-sedačková lanovka s bublinou, která je jediná svého typu v České republice.

Ski park Červená Voda je střediskem „alpského stylu“ nejen svým zázemím, ale také službami - nachází se v něm restaurace, dva apres ski bary, zaparkovat je možné přímo u lanovky a Wi-Fi připojení je samozřejmostí.

Přejít na web SKIPARKU Červená Voda

Sjezdovka Červená Voda
Sjezdovka Červená Voda
Sjezdovka Červená Voda
Sjezdovka Červená Voda
Lanovka
Lanovka
 • O nás

  Penzion Zlatý Potok se nachází v malebném prostředí Orlických hor a Jeseníků na území Králického Sněžníku. Zlatý Potok je půvabná vesnička ležící na úpatí hory Jeřábu, kterou protéká stejnojmenný potok, který ústí do blízké řeky Moravy.
 • Kontakt

  • Adresa
   Zlatý Potok 10
   788 33 Malá Morava
   Olomoucký kraj
   Česká republika
  • Provozovatel: Michaela Mahelová
  • Telefon
   (+420) 731 066 735
  • E-Mail
   zlaty-potok@seznam.cz

Společnost XO CZECH, s.r.o. je výhradní dovozce a distributor alkoholických nápojů moldavské značky KVINT. V nabídce jejich eshopu naleznete především kvalitní brandy VSOP, brandy XO, exkluzivní brandy, výjimečná moldavská vína, vodky VOLK a KVINTOFF nebo gin KVINT.