Lyžařský areál Větrný vrch

Rodinný areál Větrný vrch na Dolní Moravě se nachází v nadmořské výšce 670–810 m n. m. Jde o severovýchodní svahy, vzdálené 8 km od města Králíky.

 

Areál disponuje 2 sjezdovkami. V areálu se již 10 let pořádají i prestižní freestyle disciplíny (snowboardové a freeski závody, skicrossové a snowboardcrossové akce a slalomové disciplíny, jako je paralel snowboard slalom). Pravidelně zde pořádají i sportovní kempy pro neslyšící mládež, vedené našimi předními závodníky.

Snowpark je vybaven několika skoky různých parametrů a kovovými překážkami různých tvarů. Vše je navrženo jak pro začátečníky, tak pro velice pokročilé jezdce. V areálu se několikátou sezónu pořádájí prestižní freestyle akce. Od OPENINGU přes prestižní JUST RIDE - dostaveníčko profi jezdců s běžnými snowboardéry či freeskiery.

Crosová trať – dlouhá přes 1000 m, patří k nejlepším tratím. Pro svoji členitost a často i náročnost je vyhledávána českou crossovou reprezentací (jak snowboardcrossovou, tak i skicrossovou). Pokud se nejdou víkednové závody, slouží trať i pro veřejnost - u tratě jsou úpravy a okliky pro méně náročné či méně zkušené návštěvníky.

V létě slouží trať pro bike.

 • O nás

  Penzion Zlatý Potok se nachází v malebném prostředí Orlických hor a Jeseníků na území Králického Sněžníku. Zlatý Potok je půvabná vesnička ležící na úpatí hory Jeřábu, kterou protéká stejnojmenný potok, který ústí do blízké řeky Moravy.
 • Kontakt

  • Adresa
   Zlatý Potok 10
   788 33 Malá Morava
   Olomoucký kraj
   Česká republika
  • Provozovatel: Michaela Mahelová
  • Telefon
   (+420) 731 066 735
  • E-Mail
   zlaty-potok@seznam.cz

Společnost XO CZECH, s.r.o. je výhradní dovozce a distributor alkoholických nápojů moldavské značky KVINT. V nabídce jejich eshopu naleznete především kvalitní brandy VSOP, brandy XO, exkluzivní brandy, výjimečná moldavská vína, vodky VOLK a KVINTOFF nebo gin KVINT.